Epic Games’in bu hafta ki ücretsiz oyunu belli oldu

featured

İşte Epic Games’in bu hafta ki ücretsiz oyunu GRİME kısaca tanıtalım.

“GRIME”, oynanışı, atmosferi ve görsel tasarımıyla dikkat çeken bir aksiyon-rol yapma oyunudur. Oyun, Cloister Interactive tarafından geliştirilmiş ve 2 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanmıştır.

Nadir görülen esrarengiz bir materyal kendi içine çöker. Dünya yerinden oynar, daralır ve birdenbire varoluşa sıkışırsınız.

Sizi bekleyen şey, kendi aşinalığı içinde bilinmeyen, yabancı bir dünyadır… Burada korkunç tehlikelere karşı hayatta kalmak zorunda kalacaksın… Gerçeküstü ortamları keşfedin, karşılaştığınız düşmanları absorbe edin ve özniteliklerini kendilerine karşı kullanın.

Grime’de istediğiniz gibi oynayabilir ve yalnızca oyun tarzınıza en uygun özellikleri geliştirebilirsiniz. Sürekli anımsayacağınız ortamlarda ilerlerken düşmanı yok etmenin birçok yolu olduğunu keşfedeceksiniz. Bölgenin sakinleriyle tanışacak ve çılgınlıklarının nereden geldiğini öğreneceksiniz.

Karakteristikler:

  • Muhteşem sürrealizm: Ağlayan mağaralar ve çöllerde gizemli sırları gözünüz kapalı keşfedin. Tamamen bambaşka bir 3D dünya birbirine bağlı bir organik dünyalar aracılığıyla farklı medeniyetlerden gelen doğaüstü karakterlerle tanışın. Kendiliğinden doğan dünyaların farklı düşmanlarıyla yüzleşin ve onları ele geçirin.
  • Ölümüne mücadele: Düşmanlarınızı kendi saldırılarıyla yok edin. Onları yere yapıştırın ya da fırlatın ve yaşayan bir dünyaya karşı savaşınızda kazanma şansınızı artırmak için yeteneklerini absorbe edin.
  • Canlı silahlar: Düşmanlarınızı daha iyi yok edebilirsiniz için canlılardan yaratılan savaş sırasında mutasyona uğrayan silahlara sahip olun.
  • Benzersiz yetenek ilerlemeleri: Yeteneklerinizi geliştirmek ve oyun tarzınızı özelleştirmek için yaratıkları avlayın ve absorbe edin.
  • Tehditkar Boss’lara meydan okuyun: Kendi boyunuzdan onlarca kat daha büyük yaratıklarla savaşın. Stratejilerine uyum sağlayın, saldırılara karşı koyun ve hem Savaşı hem de ilerlemenize etki edecek farklı yetenekler kazanmak için onları absorbe edin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM

  • OS: WİNDOWS 10
  • CPU: INTEL İ5 3470 OR AMD EQUİVELENT
  • RAM: 4 GB
  • GC: NVİDİA GEFORCE 960 OR AMD EQUİVELENT
  • HDD: 10 GB

Unutmayın 13 Temmuz saat 18.00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Kaçırmayın…

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Epic Games’in bu hafta ki ücretsiz oyunu belli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Teknoloji Blog & Haber - SORSOR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!