Elon Musk açıkladı: Twitter logosundaki kuşu kaldırıyor mu?

featured

Elon Musk, ünlü girişimci olarak bilinen ve Twitter’ın sahibi olan kişidir. 23 Temmuz Pazar günü sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruyla, Twitter logosundaki kuşun kaldırılarak yerine X harfinin geleceğini açıkladı.

Musk, konuyla ilgili olarak attığı tweette, “Ve yakında Twitter markasına ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz.” ifadelerini kullanarak, kuş yerine insanların benzersiz kılan kusurlarının somutlaşmış hali olan X harfinin yer alacağına inandığını belirtti.

Ayrıca Musk, gelecekteki olası logo tasarımını da paylaştı. Bu tasarım, siyah bir arka plan üzerinde X harfini temsil ediyordu, ancak bu nihai tasarımın kesin olmadığını ve “bu gece yeterince iyi bir X logosu yayınlanırsa” yarın gibi erken bir tarihte tanıtılacağını ifade etti.

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra birçok tartışmaya açık karara imza atmış ve bunları hayata geçirmiştir. Bu değişikliklerin de diğerleri kadar tartışılacağı kesindir. Yeni logo ve değişikliklerle ilgili olarak Twitter kullanıcıları arasında farklı görüşler ve yorumlar oluşması muhtemeldir. Ancak, bu tür değişiklikler, işletme sahipleri tarafından markalarını ve ürünlerini yeniden özgünleştirmek veya yenilemek amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Elon Musk açıkladı: Twitter logosundaki kuşu kaldırıyor mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Teknoloji Blog & Haber - SORSOR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!