Instagram ile Bağlantılı Çalışan Threads Nedir, Twitter ile Farkı Nedir?

featured

Threads, Meta‘nın sahip olduğu bir mobil uygulamadır ve Instagram‘a bağlı olarak çalışır. Threads, Instagram hesabınızı kullanarak arkadaşlarınızla özel bir mesajlaşma deneyimi sunar. Temel olarak, Instagram‘daki hikâyeler ve arkadaşlarınızla daha özel bir iletişim sağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır.

Threads uygulaması, kullanıcıların en yakın arkadaşlarıyla daha kolay etkileşimde bulunmalarını sağlar. Uygulama, arkadaşlarınızın durumunu paylaşmanızı ve onların durum güncellemelerini görmenizi sağlar. Ayrıca, anlık fotoğraf ve video paylaşabilir, metin mesajları gönderebilir ve hikâyeleri birbirinizle paylaşabilirsiniz.

Threads’in Twitter’dan farklı olduğu noktalar şunlardır:

  1. Instagram’a bağlı olması: Threads, Instagram hesabınızla bağlantılı olarak çalışır ve Instagram arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı sağlar. Twitter ise bağımsız bir sosyal medya platformudur.
  2. Daha özel bir odak: Threads, daha çok yakın arkadaşlarınızla daha özel bir iletişim kurmayı hedeflerken, Twitter genel olarak daha geniş bir kullanıcı kitlesiyle etkileşim sağlamayı amaçlar.
  3. Durum paylaşımı: Threads, arkadaşlarınızın durum güncellemelerini gösterirken, Twitter‘da böyle bir durum paylaşımı özelliği bulunmaz.
  4. Fotoğraf ve video paylaşımı: Threads, Instagram‘daki hikâye paylaşımına benzer şekilde fotoğraf ve video paylaşımına odaklanırken, Twitter daha çok metin tabanlı mesajlaşma platformudur.

Bu şekilde Threads, Instagram kullanıcılarının daha özel ve anlık bir iletişim deneyimi yaşamalarını sağlar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Instagram ile Bağlantılı Çalışan Threads Nedir, Twitter ile Farkı Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Teknoloji Blog & Haber - SORSOR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!